Головна > Корисна інформація > Мансардне вікно — у готовий дах!

Мансардне вікно — у готовий дах!

Можливість встановлення мансардного вікна у дах будь-якого типу подарує вашій оселі здоровий мікроклімат та наповнить її природним світлом.

Мансардне вікно — у готовий дах!

Коли у власників приватних будинків виникає бажання зробити свою мансарду комфортнішою, встановивши мансардні вікна у готову покрівлю, можуть виникати труднощі та багато запитань. «Чи можливо встановити мансардне вікно у мій дах та чи витримає вікно конструкція мого даху? Як поєднати вікно з покрівельним матеріалом? Чи можливо встановити вікно надійно та з високим рівнем гідроізоляції?»

Відповіді на ці запитання часто важко знайти самостійно, тому ми спробуємо вам допомогти.

І одразу повідомляємо гарну новину ВЕЛЮКС має відповіді на усі ці запитання. Мансардне вікно можливо встановити у дах будь-якого типу, забезпечивши здоровий мікроклімат та велику кількість природного світла у вашій оселі.

А тепер розглянемо кожне з найактуальніших питань більш детально.

«Чи можливо встановити мансардне вікно у мій дах та чи витримає вікно конструкція мого даху?»

Дах створюється для захисту будинку від негоди, тому він здатний витримувати різні види навантаження. Серед них вага конструкції посідає далеко не найперше місце навантаження від вітру та снігу значно перевищують вагу навіть важких матеріалів, таких як керамічна або цементно-піскова черепиця. Бувають випадки, коли необхідно адаптувати конструкцію несучих елементів шляхом збільшення або зменшення відстані між кроквами.

«Як поєднати вікно з покрівельним матеріалом?»

У вирішенні цього питання допоможе широкий асортимент спеціальних з’єднувальних конструкцій комірів, які складаються з металевих жолобів. Виробники мансардних вікон їх виготовляють, щоб зробити можливим встановлення мансардного вікна у будь-який дах.

Найбільш розповсюджений профільований покрівельний матеріал. Для нього існує декілька варіантів з урахуванням висоти хвилі та інших параметрів. Також існує безліч рішень для пласких матеріалів  і для натуральних (наприклад керамічна черепиця типу «Бобровий хвіст» або сланець), і для штучних (наприклад, бітумна черепиця). Не є проблемою і фальц. Ви можете замовити потрібний вам різновид мідний, цинковий, алюмінієвий та поєднати його з  металом вашого даху. Коли ми говоримо, що існує можливість встановлення мансардного вікна у будь-яку конструкцію даху, то маємо на увазі не тільки традиційні типи покрівлі. Це можливо здійснити для покрівель з ґонту, очерету й навіть з натуральних насаджень.

ВЕЛЮКС обов’язково знайде рішення. Історія мансардних вікон у світі налічує майже 80 років, а компанія продовжує вдосконалюватися у напрямі вже накопиченого колосального обсягу технічних рішень.

«Чи можливо встановити вікно надійно та з високим рівнем гідроізоляції?»

Так, можливо! І тут знову-таки прийде на допомогу досвід компанії щодо виготовлення, встановлення та вдосконалення продуктів, щоб надати максимально сучасні та максимально надійні продукти у всіх напрямах. Наша мета відмінна робота власного продукту. Саме тому ми маємо великий асортимент різноманітних продуктів для встановлення, а це забезпечує можливість якісно та надійно поєднати мансардне вікно з кожним функціональним шаром вашого даху. Зокрема, асортимент компанії пропонує фірмові відкоси, комплекти утеплення й гідроізоляції BDX 2000 та пароізоляції BBX 0000, освітлення та безліч інших принад для якісного монтажу. Хочеться наголосити — використання фірмових комплектів гарантує стовідсоткову надійність та відповідність форм і розмірів. Також у створенні комфортного та затишного куточка на мансарді вам допоможуть фірмові комплекти для встановлення.