MyProstir > Модернізація мансардних вікон в Україні

Модернізація мансардних вікон в Україні

Модернізація мансардних вікон — зручність і нові можливості

Модернізація мансардних вікон — це чудове рішення для вікон, які розташовані у важкодоступних місцях, а також у разі, якщо ви хочете додати корисний функціонал.

Модернізація мансардних вікон дозволяє автоматизувати управління вікнами і віконними аксесуарами за допомогою сенсорного або кнопкового пульта. Оновлення мансардного вікна передбачає встановлення таких функцій, як автоматичне відкривання вікон в разі появи диму в приміщенні і закривання при перших краплях дощу.

Коли ви модернізуєте вікна, вам більше не потрібно буде кожен раз підходити до вікна для того, щоб відкрити або закрити його або щоб опустити штору. Все це ви зможете зробити за допомогою пульта, а частину функцій автоматика виконає і зовсім без вашої участі.

Модернізація старих мансардних вікон на вікна Velux

Якщо ваші вікна застаріли і незручні в управлінні, ви можете здійснити оновлення на мансардні вікна VELUX. Ми пропонуємо комплект модернізації Velux Optima AMC 100, який складається з датчика дощу, мотора, кнопкового пульта дистанційного керування і елементів для встановлення. Додатково можна придбати сенсорний пульт управління з безліччю автоматичних функцій. Модернізація на мансардні вікна ВЕЛЮКС забезпечить зручність користування вікнами, а також ролетами, шторами та іншими віконними аксесуарами.

Професійна модернізація мансардних вікон

Професійна модернізація мансардних вікон — це супровід фахівцями з великим досвідом на всіх етапах, починаючи з вибору найбільш оптимального типу модернізації у вашому конкретному випадку і закінчуючи безпосередньо встановленням автоматики. Оновлення мансардних вікон сертифікованими фахівцями допоможе заощадити вам час і модернізувати вікна з дотриманням всіх технологічних правил і вимог.

Партнери VELUX по модернізації мансардних вікон в Україні

Коли потрібна модернізація мансардних вікон?

Про модернізацію варто задуматися, коли вам хочеться зробити управління вікнами максимально зручним і комфортним, й особливо актуально це для вікон, які розташовані у важкодоступних місцях.

Вартість модернізації мансардних вікон в Україні

Кількість модернізованих вікон, обсяг необхідних робіт — це те, від чого залежить ціна на модернізацію мансардних вікон. Вартість модернізації мансардних вікон в Україні розраховується в кожному випадку індивідуально, але ви можете дізнатися приблизні розцінки у представників компаній, які надають такі послуги.

Модернізація мансардних вікон в Україні

Замовити оновлення мансардних вікон в Україні можна в одній з сертифікованих компаній, представлених на нашому сайті. Для цього скористайтеся формою зворотного зв’язку або зазначеними контактними телефонами.