MyProstir > Монтаж мансардних вікон в Україні

Монтаж мансардних вікон в Україні

Вікна на мансарді – це тренд, який з кожним роком стає все більш популярним в Україні, а данський бренд VELUX пропонує прості, надійні та доступні рішення. Зростаюча популярність мансардних вікон не дивує, оскільки мансардні вікна – це елегантне і технологічне рішення, яке допоможе швидко перетворити темне горище під дахом в додатковий стильний і функціональний житловий простір.

Хоча виробник і передбачив простоту в установці, монтаж мансардних вікон вимагає певного технічного досвіду і знання безлічі нюансів про облаштування покрівлі, інакше неправильна установка може вилитися в додаткові витрати і несправджені очікування.

Щоб установка мансардних вікон була проведена з дотриманням всіх технологічних процесів і на 100% відповідала якості робіт, ми рекомендуємо тільки надійні компанії в Україні, які отримали сертифікат VELUX EXPERT або VELUX PRO.

Монтаж мансардних вікон VELUX

Професійна установка мансардних вікон VELUX на нашому сайті представлена компаніями в кожному регіоні України.

Для того щоб замовити якісний монтаж мансардних вікон в Україні, виберіть найближчий регіон на карті.

Оберіть область на мапі

Мансардні вікна VELUX в Україні

Мансардні вікна VELUX в Україні представлені в декількох серіях.

Мансардні вікна VELUX Стандарт – це доступні рішення, які будуть доречні для дачі або заміського будинку з непостійним проживанням.

Мансардні вікна VELUX Стандарт Плюс – це найкраще рішення в співвідношенні ціна/якість для будинків і котеджів, в яких планується проживання впродовж усього року.

Мансардні вікна VELUX Преміум – це серія для власників будинків з високими вимогами до технологічності та стилю.

Чому саме мансардні вікна VELUX?

Головна перевага мансардних вікон VELUX – це надійність, яка наповнить ваш будинок світлом, теплом і затишком.

Мансардні вікна VELUX технологічно протестовані в умовах суворої скандинавської зими. Облаштування мансардних вікон VELUX насамперед розраховане на безпроблемну експлуатацію протягом довгого часу.

Мансардні вікна в металочерепицю

Мансардні вікна в металочерепицю

Мансардні вікна в металочерепицю - це надійні системи для профільованих видів покрівлі висотою до 120 мм з великою кількістю варіантів для встановлення та функціональними можливостями.

Мансардні вікна в металочерепицю VELUX представлені в серії VELUX Стандарт та Стандарт+ з окладами EWR та у серії моделей Дизайн, Класика та Панорама з окладом EDW для профільованого покрівельного матеріалу.

Про мансардні вікна в металочерепицю детальніше

Мансардні вікна у м'яку покрівлю

Мансардні вікна у м'яку покрівлю

Мансардні вікна в м'яку покрівлю - це сучасні системи для встановлення на плоскі покрівельні матеріали: гнучка черепиця, плоска покрівельна плитка.

Мансардні вікна в м'яку покрівлю VELUX представлені в серії VELUX Стандарт, Стандарт+ з окладами ESR та у лінійці моделей Дизайн, Класика, Панорама з окладом EDS для плоского покрівельного матеріалу.

Про мансардні вікна у м'яку покрівлю детальніше

Сертифіковані спеціалісти з монтажу мансардних вікон VELUX

Сертифіковані монтажники VELUX в Україні проконсультують і допоможуть визначитися з вибором індивідуального рішення з урахуванням ваших цілей, а також виконають професійний монтаж мансардних вікон.

Партнери VELUX по монтажу мансардних вікон в Україні

Як відбувається монтаж мансардних вікон?

Основні етапи монтажу мансардних вікон в готову покрівлю такі:

  1. Попередня консультація по телефону.
  2. Виїзд представника компанії для знайомства з об’єктом і узгодження проекту.
  3. Доставка і монтаж всіх необхідних елементів мансардного вікна.
  4. Здача проекту.

Відео установки мансардних вікон VELUX

Відео установки мансардного вікна VELUX EDL в дах з м’якою покрівлею

Відео з установки мансардного вікна VELUX EWR в дах з металочерепицею

Відео основні етапи монтажу мансардного вікна в дах з черепицею

Вартість установки мансардних вікон в Україні

Вартість установки мансардних вікон в Україні розраховується індивідуально, оскільки залежить від складності та обсягу робіт в кожному конкретному випадку.

Ціни на монтаж мансардних вікон в Україні можна дізнатися безпосередньо в компаніях, представлених на цьому сайті, які надають цю послугу в вашому регіоні, зателефонувавши за безкоштовним номером телефону, вказаним на сайті, або залишивши заявку через форму зворотного зв’язку.

Установка мансардних вікон в Україні

Щоб дізнатися вартість і замовити професійний монтаж мансардних вікон в Україні, виберіть найближчий до вашого населеного пункту регіон на карті.

Оберіть область на мапі