MyProstir > Монтаж зенітних вікон і ліхтарів в Україні

Зенітні вікна та ліхтарі в Україні

Монтаж зенітних вікон і ліхтарів актуальний для темних приміщень в будинках з плоским дахом. Зенітні вікна дозволяють не тільки наповнити ваш простір світлом та сонцем, економити електроенергію і створювати здоровий природний мікроклімат, але й можуть виконувати додаткові функції. Залежно від бажаних цілей зенітні ліхтарі можуть бути глухими (виконувати тільки функцію наповнення приміщення денним світлом) або такими, що відкриваються (дозволяють провітрювати приміщення, забезпечують вихід на дах і виконують функцію видалення диму).

Встановлення зенітних ліхтарів на першому етапі передбачає планування їх розташування на покрівлі з урахуванням функціональних особливостей ліхтарів. Монтаж зенітних ліхтарів в надто великій кількості може призвести до перегріву приміщення влітку і переохолодження в холодну пору року.

Зенітні вікна і ліхтарі VELUX

Зенітні вікна VELUX представлені в декількох варіантах: глухі; з функцією провітрювання; такі, що відкриваються повністю для виходу на дах; і такі, що дозволяють забезпечити димовидалення. Відрізняються зенітні ліхтарі VELUX і формою скла — воно буває вигнуте і пласке, у кожного виду є свої переваги. Також зенітні вікна ВЕЛЮКС можуть мати різний тип управління: ручне, дистанційне і автоматичне (наприклад, обладнані датчиком дощу або димовидалення).

Для надійної і комфортної експлуатації зенітних вікон і ліхтарів надзвичайно важливо, щоб їх встановлення було проведено правильно, тому краще звернутися за допомогою до професіоналів.

Професійне встановлення зенітних вікон і ліхтарів

Сертифікований монтаж зенітних вікон і ліхтарів передбачає проведення технічних та інженерних розрахунків, щоб прорахувати втрати тепла взимку і додатковий нагрів приміщення влітку, що самостійно зробити вкрай складно. Професійне встановлення зенітних вікон і ліхтарів відноситься до робіт високої категорії складності, вимагає досвіду і спеціальної підготовки, а також досконалого знання конструкції встановлюваного елемента.

Партнери VELUX по монтажу зенітних вікон і ліхтарів в Україні

Як відбувається монтаж зенітних вікон і ліхтарів

Основні етапи монтажу:

  • розрахунок оптимальної кількості зенітних вікон і планування їх розташування на даху;
  • розрахунок розміру необхідного отвору в покрівлі;
  • підготовка отвору для встановлення зенітного ліхтаря;
  • монтаж несучих конструкцій зенітного вікна;
  • роботи щодо тепло- і гідроізоляції місць примикання зенітного ліхтаря до покриття даху;
  • монтаж рами вікна;
  • встановлення скла;
  • для зенітних вікон, в моделях яких передбачені функції провітрювання і димовидалення, встановлюються відповідні механізми.

Вартість встановлення зенітних вікон і ліхтарів в Україні

Ціна на монтаж зенітних вікон і ліхтарів формується індивідуально і залежить від багатьох факторів: на складність робіт впливає тип конструкції даху і покрівельного матеріалу, вид обраних зенітних вікон і їх кількість. Тому вартість встановлення зенітних вікон і ліхтарів в Україні може різнитися залежно від цих та інших нюансів, що впливають на обсяг і складність монтажних робіт.

Монтаж зенітних вікон і ліхтарів в Україні

Замовити монтаж зенітних вікон і ліхтарів в Україні має сенс у професіоналів, звернувшись в сертифікований сервісний центр, фахівці якого мають великий досвід в проведенні таких робіт. Ви можете це зробити на сторінці нашого сайту: виберіть компанію, яка надає ці послуги, і скористайтеся вказаним контактним телефоном або формою зворотного зв’язку. Фахівці сервісних центрів, представлених на нашому сайті, виконують роботи з монтажа зенітних вікон і ліхтарів швидко і на високому рівні.