MyProstir > Політика конфіденційності

Повідомлення про конфіденційність VELUX

Усі компанії групи VELUX поважають і захищають вашу конфіденційність. Це Повідомлення про конфіденційність VELUX (“Повідомлення про конфіденційність”) має на меті допомогти вам зрозуміти, чому ми збираємо персональні дані про вас, типи персональних даних, які ми збираємо, як ми їх збираємо і як довго ми їх зберігаємо, з ким ми ними ділимося, а також ваші права. Ми також пояснюємо, як ми захищаємо ваші дані.

Це Повідомлення про конфіденційність VELUX відповідає вимогам Закону від 1 червня 2010 року № 2297-VI “Про захист персональних даних” (зі змінами та доповненнями) (“ЗПД”).

Ми, ТОВ “ВЕЛЮКС Україна” (далі “ВЕЛЮКС”), з юридичною адресою: 02140, м. Київ, вул. Ревуцького, 44а, Україна, реєстраційний номер 31662199, є розпорядником ваших персональних даних.  

policyЧому ми обробляємо персональні дані та законні підстави для їх збору

Основна причина, з якої ми збираємо, використовуємо та зберігаємо ваші дані, полягає в тому, щоб ми могли надавати вам наші послуги. “Послуга”, “наша послуга” та подібні описи означають ведення бізнесу з вами/вашою організацією та надання вам допомоги із запитами, процесами продажу та претензіями. Ми також обробляємо інформацію про використання вами послуг з метою розвитку бізнесу, щоб інформувати вас про наші бізнес-операції, продукти та послуги за допомогою маркетингу, а також для покращення наших послуг на основі будь-яких відгуків, які ви нам надаєте. Ми також можемо обробляти ваші персональні дані з метою укладення договорів і найму на роботу, а також для виконання юридичних зобов’язань.

Ми обробляємо персональні дані на різних правових підставах, перелічених нижче.

Виконання договору, в тому числі купівля – стаття 6(5) ЗПД:

Коли ми обробляємо персональні дані у зв’язку з договором, нашою правовою підставою є “виконання договору”, включаючи купівлю.

Згода – стаття 6(5) ЗДП:

Коли ми розсилаємо інформаційний бюлетень про наші продукти, ми робимо це на основі вашої згоди. Якщо законною підставою для обробки є згода, ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час.

Юридичне зобов’язання – стаття 6(6) ЗДП:

Якщо ми передаємо ваші персональні дані правоохоронним органам або іншим державним органам, ми робимо це тому, що маємо на це юридичне зобов’язання.

Законний інтерес – стаття 6(3) ЗДП:

Ми маємо законний діловий інтерес в обробці ваших даних, наприклад, коли ми допомагаємо вам із запитами.

policyТипи персональних даних, які ми обробляємо

Нижче наведені основні типи персональних даних, які збирає компанія VELUX, а також основна мета та правові підстави для збору персональних даних:

ДіяльністьТипи персональних даних, які ми збираємо (для ілюстрації)Мета(и)Правова основа
Загальні господарські операціїІм’я, контактні дані та інша інформація, необхідна для ведення бізнесу з вами або вашою організацією.В рамках загальних бізнес-операцій VELUX ми збираємо персональні дані про фізичних осіб, клієнтів, постачальників (включаючи сторонніх постачальників послуг) та інших зацікавлених осіб. Ми також можемо використовувати ваші дані для тестування систем.На основі загальних ділових операцій, що є законним інтересом і необхідним для забезпечення ведення бізнесу в компанії VELUX, в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте.
Допомога із запитамиІм’я, адреса електронної пошти, номери телефонів, розмови, інші контактні дані, фотографії, плани поверхів вашого будинку, коли ви надаєте їх компанії VELUX.Ви можете надати нам персональні дані, такі як контактні дані, коли зв’язуєтеся з нами телефоном, електронною поштою, поштою, через чат-бот або за допомогою наших цифрових платформ.   Ці персональні дані дозволяють нам відповідати на запити щодо інформації про продукцію VELUX, організувати замір та розрахунок ціни на встановлення продукції VELUX, організувати сервісне обслуговування вікна або пред’явити претензії за гарантією VELUX.   Інформація може бути розкрита VELUX A/S або іншим торговим компаніям групи VELUX, відповідним незалежним монтажникам або дилерам для того, щоб ми могли допомогти клієнтам відповісти на їхні запити, організувати надання послуг або отримати комерційну пропозицію.   Ми записуємо дзвінки з метою навчання. Ми також можемо попросити вас залишити відгук через опитування після взаємодії.Наша допомога у запитах і контактах є законним інтересом і необхідна для забезпечення зв’язку з вами і всією організацією в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте від нас.
Продажі (включаючи інтернет-продажі) та виконання замовлень.Ім’я, контактні дані, реквізити платіжних та кредитних карток, кредитна інформація, кредитна перевірка тощо.Ми можемо збирати персональні дані клієнтів та потенційних клієнтів з метою ведення бізнесу з вами або вашою організацією. Ми використовуємо ваші дані для аналізу тенденцій покупок на основі активності вашого інтернет-магазину та історії покупок, щоб надати вам персоналізований досвід перегляду. Крім того, ми використовуємо дані для обробки та виконання замовлень в інтернет-магазині, полегшуючи доставку замовлених товарів і надаючи відповідне обслуговування клієнтів, включаючи обробку ваших повернень.   Ми можемо розкривати інформацію дилерам, незалежним установникам і логістичним партнерам для обробки замовлення клієнта, включаючи організацію доставки продукції VELUX клієнту або надання допомоги у вирішенні питань, таких як організація консультацій між вами і нашими консультантами по продукції.  Ми також ділимося вашою інформацією з третіми сторонами для перевірки кредитоспроможності.Необхідна для виконання контракту, стороною якого є ви або організація, в якій ви працюєте.
КампаніїІм’я, контактні дані тощо.Проведення різноманітних кампаній (наприклад, програми винагород, кешбек-кампанії, лотереї). Згода з умовами та положеннями збирається перед початком діяльності.Необхідна для виконання контракту, стороною якого є ви або організація, в якій ви працюєте.
Претензії до товаруІм’я, контактні дані тощо.Сприяти сервісному обслуговуванню продукції VELUX за гарантією VELUX або в рамках платного сервісу, тобто ми вирішуємо претензії за допомогою дзвінків, електронної пошти та виїздів на будівельні об’єкти. У зв’язку з цим ми можемо передавати ваші персональні дані партнерам VELUX, щоб допомогти вам з обслуговуванням. Ми можемо попросити вас залишити відгук через опитування після взаємодії.Необхідна для виконання контракту, стороною якого є ви або організація, в якій ви працюєте.
Розвиток бізнесу та додатки VELUXПерсональні дані, які збираються на наших цифрових платформах і в додатках VELUX.Персональні дані, які ви надаєте нам, а також персональні дані, зібрані на наших цифрових платформах, будуть використані для покращення нашого розуміння споживачів, а також для релевантної комунікації та пропозицій у всіх точках контакту з VELUX, які ви можете мати. Персональні дані також будуть використовуватися для розробки продуктів і послуг.Виходячи з того, що розвиток нашого бізнесу є законним інтересом і необхідний для забезпечення підвищення ефективності наших бізнес-операцій, в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте від нас
МаркетингКонтактна інформація, історія переглядів, інформація про продажі та підписку на послуги, наприклад, ім’я, адреса, електронна пошта, номер телефону, історія покупок, унікальні ідентифікатори, такі як ідентифікатори файлів cookie або ідентифікатори пристроїв, відстежувана історія переглядів на основі цих ідентифікаторів тощо.   Зверніть увагу, що цей перелік не є вичерпним, оскільки ми можемо обробляти будь-яку особисту інформацію, зібрану у зв’язку з вашою взаємодією з нашою материнською компанією, VELUX A/S, нашими веб-сайтами, мобільними додатками, продуктами та послугами.На основі вашої згоди або законного інтересу, де це можливо, ми обробляємо ваші персональні дані з метою інформування вас про бізнес-операції, продукти та послуги VELUX.   Для вищезазначених цілей ми створюємо маркетинг, адаптований до ваших уподобань та профілю, наприклад   – Оптимізувати та адаптувати зміст і доставку наших маркетингових комунікацій, коли ви бажаєте їх отримувати, а також   – Надавати вам персоналізований маркетинг на основі ваших уподобань та профілю, як при взаємодії з нами через наші власні канали, так і через канали третіх сторін (наприклад, соціальні мережі, пошукові сайти, маркетплейси).   Якщо ви не бажаєте отримувати подальшу інформацію, ви можете легко і безкоштовно відписатися від наших маркетингових повідомлень у будь-який час. Ви знайдете способи відмовитися від підписки у зв’язку з підпискою або отриманням маркетингової комунікації від нас. Ви також можете зв’язатися з нами електронною або звичайною поштою, щоб відмовитися від підписки.   Для деяких видів маркетингової діяльності ми виступаємо спільним контролером з іншими компаніями VELUX і уклали угоди про спільний контроль, які розподіляють ролі та обов’язки між компаніями VELUX.На підставі вашої інформованої згоди, якщо це передбачено законом для надсилання вам інформаційних бюлетенів, або на підставі законного інтересу, необхідного для надсилання вам інформаційних бюлетенів, в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте від нас.   Персоналізація маркетингу базуватиметься на законному інтересі до профілювання, яке необхідне для покращення маркетингового впливу, в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте від нього.
Ваша участь у фото, відео, відгуках та кампаніяхЯкщо ви погодилися на це і надіслали нам фотографію, або якщо вашу фотографію зробив найнятий нами фотограф.Ми будемо використовувати фото, відгуки і т.д., як описано в підписаному вами договорі.Необхідна для виконання договору з відшкодуванням, стороною якого ви є. Для нашого внутрішнього маркетингу це базуватиметься на законному інтересі та необхідності використання фотографій тощо у внутрішніх маркетингових цілях, в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте від нас.
Відвідувачі сайту, опитування клієнтів та дослідження ринкуПерсональні дані від цифрових платформ або клієнтів в рамках опитувань.  Щоб покращити продукти та послуги, які ми пропонуємо, ми можемо збирати персональні дані відвідувачів або клієнтів цифрової платформи в рамках опитувань.   Ми зв’яжемося з вами за допомогою опитування і будемо обробляти персональні дані в рамках опитувань на підставі згоди або законних інтересів.   Опитування, що обробляють персональні дані в маркетингових цілях, будуть використовуватися тільки з вашої згоди.На основі наших опитувань і досліджень ринку, що є законним інтересом і необхідним для покращення продуктів і послуг, в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте.
Підбір персоналу та трудові договориІм’я, контактні дані, трудова біографія, дипломи про освіту, відповідні судимості, інформація про професійні інтереси тощо.Коли особа подає заявку на роботу або укладає з нами трудовий договір, ми можемо збирати певну інформацію, таку як ім’я, контактні дані, інформацію про трудову діяльність, дипломи про освіту, відповідні перевірки записів та інформацію про професійні інтереси. Вона може бути отримана безпосередньо від людини, від консультанта з підбору персоналу, включаючи рекомендації та загальнодоступні джерела.   Ця інформація використовується для інформування або допомоги нам у прийнятті рішення про те, щоб зробити особі пропозицію про працевлаштування або найняти її за контрактом.   Для отримання додаткової інформації, будь ласка, прочитайте наше Оголошення про набір персоналу VELUX в WorkDay.На основі того, що наш рекрутинг є законним інтересом і необхідний для поліпшення успішного поєднання між нашою компанією і вами як кандидатом, в межах того, що ви обґрунтовано очікуєте від нас.
Комплаєнс, включаючи боротьбу з корупцією, гарячу лінію для викривачів та перевірку санкційВсі види особистої інформації.Ми можемо збирати персональні дані для виконання закону, рішення суду або органу влади та/або для розкриття інформації відповідним державним органам, якщо це вимагається або дозволяється законом.Необхідна для виконання юридичних зобов’язань, які на нас покладені.

policyЯк ми збираємо ваші персональні дані

Безпосередньо від вас
У більшості випадків персональні дані збираються безпосередньо від вас або генеруються в процесі використання наших послуг, продуктів і каналів. Ми збираємо персональні дані, які ви надаєте нам, коли ви запитуєте у нас продукти, послуги або інформацію, реєструєтесь у нас, берете участь у публічних форумах, використовуєте чат-бот або інші дії на наших цифрових платформах і додатках, відповідаєте на опитування клієнтів або іншим чином взаємодієте з нами. Ми збираємо інформацію за допомогою різних технологій, наприклад, файлів cookie. Для отримання інформації про файли cookie ми звертаємося до нашого веб-сайту.

Від наших бізнес-партнерів
У деяких випадках ми можемо збирати ваші персональні дані від наших ділових партнерів, коли їм потрібна наша допомога, щоб надати вам найкращий сервіс.

З вашого загальнодоступного веб-сайту
У деяких випадках ми збираємо ваші персональні дані на веб-сайтах ваших компаній, коли ми хочемо запропонувати вам наші послуги.

Посилання на інші веб-сайти
Цей веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти (такі як Facebook, Google+, YouTube і Pinterest), на які ця Політика конфіденційності не поширюється. Зверніть увагу, що ми не підтримуємо інші веб-сайти та їхній вміст. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з політикою конфіденційності кожного веб-сайту, який ви відвідуєте.

Автоматизовані рішення
VELUX використовує автоматизоване прийняття рішень при обробці ваших персональних даних для деяких послуг і продуктів. Прикладом є наші зусилля щодо запобігання та виявлення шахрайства на наших онлайн-платформах.

Ви можете звернутися до компанії VELUX з проханням надати інформацію про методологію прийняття рішень і попросити нас перевірити, чи правильно було прийнято автоматизоване рішення.

Ми можемо відхилити запит відповідно до чинного законодавства, зокрема, якщо надання інформації призведе до розкриття комерційної таємниці або перешкоджатиме запобіганню чи виявленню шахрайства чи іншого злочину. Однак, як правило, за таких обставин ми перевіримо, що алгоритм і вихідні дані функціонують так, як передбачалося, без помилок і упереджень.

policyЯк довго ми зберігаємо ваші персональні дані

Ми зберігатимемо ваші персональні дані лише стільки, скільки це необхідно для цілей, описаних у цій Політиці конфіденційності. Це означає, що терміни зберігання будуть варіюватися в залежності від типу інформації та причини, з якої ми маємо цю інформацію.

Приклади часу утримання:

 • Записи дзвінків зберігаються протягом 90 днів.
 • Контактні дані з договірними умовами тощо зберігатимуться доти, доки ваш акаунт активний, або доки це необхідно для надання вам послуг.
 • Ми зберігатимемо фото та відгуки стільки часу, скільки буде необхідно і як описано в договорі .
 • Персональні дані зберігаються до завершення процесу найму або до моменту відкликання згоди (якщо згоду надано на майбутній найм).
 • Для дотримання, наприклад, антикорупційного законодавства, ми зберігатимемо дані відповідно до законів, яких ми зобов’язані дотримуватися.

Ми також зберігатимемо ваші персональні дані, якщо це доцільно для захисту або покращення нашої правової позиції (наприклад, щодо строків давності, безпеки, судових процесів або регуляторних розслідувань).

policyЗ ким ми ділимося вашими персональними даними

Наша компанія є частиною групи компаній VELUX, яка працює по всьому світу. Ми передаємо вашу особисту інформацію в межах групи VELUX, але тільки якщо це необхідно для досягнення мети, для якої ми обробляємо ваші персональні дані. Всі компанії групи VELUX уклали Угоду про обробку даних між компаніями та/або приєдналися до неї, де всі дотримуються однакових процедур при обробці персональних даних, забезпечуючи однаковий рівень безпеки в межах всієї групи; розподіляючи ролі та обов’язки між компаніями VELUX. Якщо дві або більше компаній діють як спільні контролери, кожен із спільних контролерів зобов’язаний до незалежно:

 • Будемо першими, хто до вас звернеться.
 • Виконувати інформаційні зобов’язання, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.
 • Користуйтеся своїми правами, передбаченими в цій Політиці конфіденційності.
 • Розглядати повідомлення про порушення конфіденційності та скарги на порушення конфіденційності.

Ми також можемо ділитися вашими персональними даними з обраними третіми сторонами, включаючи, але не обмежуючись ними:

 • Ділові партнери, постачальники та субпідрядники, з якими ми співпрацюємо, щоб надавати вам найкращі послуги в процесі підтримки та продажу, включаючи, наприклад, логістичних провайдерів та аутсорсингові служби обслуговування клієнтів.
 • Постачальники технологій, наприклад, аналітики, технологій відстеження, таргетингу та ретаргетингу, постачальники пошукових систем, які допомагають нам у вдосконаленні та оптимізації наших платформ, а також компанії, які надають нам підтримку веб-сайтів та хостинг.
 • Рекламодавці та рекламні мережі, які використовують дані для вибору та показу релевантної реклами вам та іншим особам, якщо ви дали на це згоду.
 • Соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram і Google, якщо це необхідно, при обробці в маркетингових цілях і на основі вашої згоди.
 • З іншими сторонами для забезпечення безпеки наших клієнтів, захисту наших прав і власності, дотримання юридичних процедур або в інших випадках, якщо ми сумлінно вважаємо, що розкриття інформації вимагається законом.
 • Компанії групи VELUX або треті особи, які використовують цифрові платформи та інструменти від імені нашої компанії для надання послуг, пов’язаних з нашою діяльністю (наприклад, програми накопичення балів, кешбек-кампанії, лотереї та навчання).

Коли ми співпрацюємо із зовнішніми постачальниками послуг, ми укладаємо угоду про обробку даних, якщо це доречно. Цим постачальникам послуг заборонено використовувати ваші персональні дані для інших цілей, окрім тих, що запитуються нами або вимагаються законом.

Передача в країни за межами України

Як глобальна організація з офісами та операціями по всьому світу, ми передаємо зібрані нами персональні дані на агрегованому або індивідуальному рівні різним підрозділам, дочірнім компаніям, спільним підприємствам та афілійованим компаніям групи VELUX по всьому світу, розташованим в Україні або за її межами. Цілі вказані вище та відповідно до чинного законодавства, а також субпідрядникам VELUX (обробникам даних) для зберігання та надання послуг. Ваші персональні дані не будуть розкриті нікому за межами Групи VELUX, якщо це не дозволено або не вимагається чинним законодавством і, за необхідності, за умови отримання відповідних письмових запевнень від третіх осіб, які мають доступ до ваших персональних даних, в яких вони повинні гарантувати, що вони будуть захищати дані за допомогою заходів безпеки, призначених для забезпечення належного рівня захисту.

Якщо ви не будете повідомлені про інше, будь-яка передача ваших персональних даних сторонам за межами України буде ґрунтуватися на рішенні про адекватність або регулюватиметься Стандартними договірними положеннями.

Ви завжди можете запросити копію угоди про передачу, яка включає передачу персональних даних, надіславши листа на електронну адресу velux.ukraine@velux.com.

policyБезпека даних

Безпека, цілісність та конфіденційність ваших персональних даних є важливими для нас. Ми впровадили технічні, адміністративні та фізичні заходи безпеки, які покликані захистити ваші персональні дані від несанкціонованого доступу, розкриття, використання та модифікації. Час від часу ми переглядаємо наші процедури безпеки, щоб врахувати відповідні новітні технології та методи. Будь ласка, майте на увазі, що, незважаючи на всі наші зусилля, жодні заходи безпеки не є досконалими або непроникними.

policyВаші права на конфіденційність

Закон від 1 червня 2010 року № 2297-VI “Про захист персональних даних” (“ЗПД”) надає вам, як суб’єкту даних, наступні права щодо персональних даних, які ми зберігаємо про вас:

Ваші праваПравова основаРозробка
Доступ до ваших данихСтаття 8(2)(1) – (4) та 8(2)(12) ЗПДВи маєте право вимагати інформацію про те, чи обробляє компанія VELUX персональні дані, що стосуються вас, і якщо так, то ви маєте право вимагати копію оброблених нами персональних даних. Існують деякі винятки, що означає, що ви не завжди можете отримати всі дані, які ми обробляємо.
Подати запит на виправленняСтаття 8(2)(6) та 20(1) ЗПДВи маєте право в будь-який час вимагати виправлення будь-яких невірних або неповних персональних даних, які ми можемо обробляти про вас.
Запит на видаленняСтаття 8(2)(6) ЗПДВи маєте право вимагати видалення ваших персональних даних залежно від виду обробки та за певних обставин до того, як ми будемо зобов’язані припинити обробку.
Запит на обмеження обробки данихСтаття 8(2)(10) ЗПДВи маєте право вимагати обмеження обробки, що означає, що ви можете попросити VELUX обмежити використання ваших персональних даних за певних обставин.
Відкликати свою згодуСтаття 8(2)(11) ЗПДВи маєте право відкликати свою згоду в будь-який час, відмовившись від неї в електронному листі або зв’язавшись з нами. Однак це не вплине на наше право обробляти персональні дані, отримані до відкликання вашої згоди, або на наше право продовжувати частину обробки на інших правових підставах, окрім вашої згоди.
Право на запереченняСтаття 8(2)(5) ЗПДЯкщо ви не задоволені тим, як ми обробляємо персональні дані у VELUX, ви можете надіслати свої заперечення на адресу VELUX.Ukraine@VELUX.com. Однак це застосовується лише за певних обставин, і нам може не знадобитися припиняти обробку ваших персональних даних, якщо ми можемо надати законні підстави для продовження використання ваших персональних даних. У разі подання скарги, ім’я та контактні дані скаржника повинні бути надані компанії VELUX.

Якщо у вас виникли запитання щодо конкретних персональних даних, які ми обробляємо або зберігаємо про вас, або якщо ви хочете скористатися своїми правами, будь ласка, зверніться за адресою velux.ukraine@velux.com .

Ми відповімо на ваш запит щодо реалізації будь-якого з ваших прав протягом 30 днів, але ми маємо право продовжити цей період, якщо ми не зможемо надати інформацію протягом 30 днів. Якщо ми продовжимо термін відповіді, ми повідомимо вас про це протягом одного місяця з моменту отримання вашого запиту.

Якщо ви вважаєте, що ми не змогли задовільно вирішити вашу скаргу, ви можете подати скаргу до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Ви можете знайти контактні дані Федерального уповноваженого з питань захисту даних та інформації на його веб-сайті.

policyЗміни до цієї Політики конфіденційності VELUX

Час від часу ми можемо вносити зміни до цієї Політики конфіденційності, щоб відповідати новітнім технологіям, галузевим практикам, нормативним вимогам або іншим цілям. Ми завжди розміщуватимемо найновішу версію на наших цифрових платформах. Ми радимо вам регулярно переглядати Повідомлення про конфіденційність.

Ця Політика конфіденційності була оновлена востаннє: 25-04-2024