MyProstir > Встановлення світлового тунелю в дах в Україні

Монтаж світлового тунелю в дах в Україні

Монтаж світлового тунелю може зацікавити вас, якщо виникло бажання додати денного світла в приміщення, в яких з яких-небудь причин не вистачає освітлення.

Світловий тунель можливо встановити в будь-якому приміщенні, відстань від даху до стелі якого не більше 6 метрів. Світлові тунелі складаються з глухого вікна, вбудованого в дах, стельового плафона і жорсткої або гофрованої труби, покриття якої відбиває світло. Встановлення світлового тунелю дозволяє знизити витрати на електроенергію, а також скоротити час користування шкідливим штучним освітленням: в світлий час доби приміщення буде наповнене природним світлом. Монтаж світлового тунелю передбачає можливість вмонтування електролампи, завдяки чому можливо освітлювати приміщення в темну пору дня без встановлення додаткових освітлювальних приладів.

Світлові тунелі Velux

Світловий тунель VELUX встановлюються як в плоску, так і в скатну покрівлю, а також сумісний з будь-яким покрівельним матеріалом. Світлові тунелі VELUX надійні і довговічні у використанні, стійкі до несприятливих погодних умов, мають високий рівень гідроізоляції. Також ми пропонуємо скляну оправу для стельового плафона, яка виглядає дуже стильно і дозволяє створити приголомшливі світлові ефекти в вашому домі.

Професійне встановлення світлового тунелю

При встановленні важливо оптимально вибрати місце розташування світлового тунелю на даху з урахуванням частин світу, а також врахувати технологічні тонкощі, і вирішити всі ці питання допоможе сертифікований монтаж світлових тунелів. Професійне встановлення світлового тунелю — це гарантія того, що світловий тунель прослужить багато років і буде дарувати гарний настрій, наповнюючи будинок природним світлом.

Партнери VELUX по монтажу світлового тунелю в Україні

Як відбувається правильний монтаж світлового тунелю

Основні етапи монтажу світлового тунелю:

  • попередня консультація по телефону;
  • виїзд до вас фахівця для більш детальної консультації;
  • безпосередньо монтаж світлового тунелю:
  • встановлення в покрівлю глухого вікна, через яке світло направляється в будинок;
  • роботи з гідроізоляції;
  • встановлення стельового плафона;
  • з’єднання вікна і плафона трубою, покриття якої відбиває світло.

Вартість встановлення світлових тунелів в Україні

Ціна на монтаж світлового тунелю розраховується індивідуально і залежить від обсягу необхідних для встановлення робіт. Ви можете дізнатися вартість встановлення світлового тунелю, зателефонувавши або зв’язавшись через форму зворотного зв’язку з однією з компаній, що надають цю послугу. Список компаній представлений на нашому сайті.

Монтаж світлового тунелю в Україні

Щоб замовити монтаж світлового тунелю в Україні, зверніться в будь-який з сервісних центрів, представлених на сторінці сайту. Це можна зробити, скориставшись формою зворотного зв’язку або за вказаним контактним телефоном.