MyProstir > Москітні сітки на мансардні вікна в Україні

Встановлення москітних сіток на мансардні вікна в Україні

Монтаж москітних сіток на мансардні вікна набуває особливої актуальності в теплий період року, коли разом з гарною погодою до нас приходить проблема настирливих комах, що летять в будинок, а також сезонного пуху. Москітні сітки на мансардні вікна — це найбільш зручний і практичний на сьогоднішній день спосіб захистити своє житло від комарів, мух, ос та інших крилатих гостей. Сучасні москітні сітки мансардних вікон надійні і зручні у використанні, за ними досить просто доглядати — вони легко миються. Також важливо, що встановлення москітних сіток на мансардні вікна не перешкоджає проникненню в приміщення денного світла і повітря, забезпечуючи здоровий мікроклімат в приміщенні. Монтаж москітних сіток на мансардні вікна передбачений як для пластикових вікон, так і для мансардних вікон, виконаних у дереві.

Москітні сітки на мансардні вікна VELUX

Москітні сітки на мансардні вікна VELUX сумісні з усіма моделями наших вікон, незалежно від виду і матеріалу рами, а також з усіма типами жалюзі і рулонних штор. Москітні сітки мансардних вікон VELUX рухаються по бічних напрямних, що дозволяє фіксувати сітку на вікні в будь-якому положенні, а коли вона не потрібна — легко прибирається в стильний алюмінієвий корпус над вікном. Наші москітні сітки стійкі до впливу високих температур в спекотні дні й до поривів вітру в негоду.

Професійне встановлення москітних сіток на мансардні вікна

Встановити москітні сітки можна і самостійно, проте сертифікований монтаж москітних сіток на мансардні вікна істотно заощадить ваш час. Крім того, професійне встановлення москітних сіток на мансардні вікна гарантує вам стовідсоткове дотримання всіх вимог до правильного встановлення.

Партнери VELUX по монтажу москітних сіток на мансардні вікна в Україні

Як відбувається монтаж москітних сіток на мансардні вікна

Сертифіковані спеціалісти досконало знають особливості конструкції вікна і москітної сітки, тому встановлять її швидко і якісно.

Основні етапи монтажу москітних сіток включають виїзд до вас майстра для консультації і проведення замірів, а в подальшому — безпосередньо встановлення москітних сіток.

Відео установки москітної сітки на мансардні вікна VELUX

Відео основних етапів монтажу москітної сітки на мансардні вікна VELUX

  • Замір мансардного вікна
  • Збірка рами москітної сітки
  • Монтаж москітної сітки на вікно

Вартість встановлення москітних сіток на мансардні вікна в Україні

Остаточна ціна на монтаж москітних сіток на мансардні вікна формується після оцінки обсягу робіт в кожному конкретному випадку. Щоб дізнатися вартість встановлення москітних сіток на мансардні вікна в Україні, скористайтеся інформацією, представленою на сайті: контактними телефонами сервісних центрів, які надають цю послугу, або формою зворотного зв’язку.

Замовити монтаж москітних сіток на мансардні вікна в Україні

Щоб замовити монтаж москітних сіток на мансардні вікна в Україні, виберіть зі списку на цьому сайті компанію, яка вас зацікавила, після чого ви можете скористатися формою зворотного зв’язку або зателефонувати за вказаним телефоном.