MyProstir > Встановлення ролет на мансардні вікна в Україні

Встановлення ролет на мансардні вікна в Україні

Монтаж ролет на мансардні вікна може вас зацікавити в ряді випадків, про які ми і хочемо розповісти. По-перше, ролети на мансардні вікна чудово впораються з такими завданнями, як затемнення приміщення в надмірно сонячні дні і захист мансардного поверху від перегріву. По-друге, ролети мансардних вікон дозволяють зменшити шум під час дощу і граду, допомагаючи створити затишок на мансарді. Крім цього, встановлення ролет на мансардні вікна сприяє економії тепла у приміщенні взимку. Також монтаж ролет на мансардні вікна є додатковим захистом від злому вікна, оскільки ролети виготовляють з досить міцного матеріалу.

Ролети на мансардні вікна Velux

Стильні та елегантні ролети на мансардні вікна VELUX прекрасно поєднуються з будь-яким типом покрівельного матеріалу, забезпечуючи можливість відкривати вікна, навіть коли вони повністю опущені. Виготовлені ролети мансардних вікон ВЕЛЮКС з міцного алюмінію, на який нанесено лакофарбове покриття, здатне витримати екстремальні температури і вплив навколишнього середовища. Завдяки цьому, наші ролети з успіхом витримують багаторічні терміни експлуатації, допомагаючи створювати найбільш комфортні умови в мансардних приміщеннях. Ролети Velux представлені в декількох колірних варіантах: світло-сірий, темно-сірий і темно-сірий з мідної накладкою. Наші ролети можуть мати різні типи управління — ручне, дистанційне з живленням від електромережі та дистанційне з живленням від сонячної енергії. Коли ролети не використовуються, вони зручно зберігаються в спеціальному захисному коробі, встановленому на вікні.

Професійне встановлення ролет на мансардні вікна

Щоб правильно підібрати і встановити ролети, має сенс вибрати сертифікований монтаж ролет на мансардні вікна. Професійне встановлення ролет на мансардні вікна вирішує такі питання, як грамотний вибір ролет з урахуванням ваших індивідуальних побажань і дотримання всіх технологічних нюансів при їх встановленні.

Партнери VELUX по монтажу ролет на мансардні вікна в Україні

Як відбувається монтаж ролет на мансардні вікна

Монтаж ролет починається з виїзду до вас фахівця для індивідуальної консультації та проведення необхідних замірів. Після того, як ваші ролети будуть готові, майстер приїде до вас вдруге і проведе професійне встановлення ролет на ваші мансардні вікна.

Відео установки ролет на мансардні вікна VELUX

Відео основних етапів монтажу захисних зовнішніх ролет на мансардні вікна VELUX

  • Підготовка мансардного вікна до установки захисних ролет
  • Кріплення системи зовнішніх ролет на мансардне вікно
  • Підключення автоматики і дистанційного керування на ролети

Вартість встановлення ролет на мансардні вікна в Україні

Ціна на монтаж ролет на мансардні вікна завжди розраховується індивідуально, оскільки вона залежить від обсягу робіт. Приблизну вартість встановлення ролет на мансардні вікна в Україні можна дізнатися, скориставшись формою зворотного зв’язку на нашому сайті.

Замовити монтаж ролет на мансардні вікна в Україні

Замовити монтаж ролет на мансардні вікна в Україні ви можете в одній з сертифікованих компаній, представлених на сторінці сайту. Для цього виберіть компанію зі списку і зв’яжіться з ними по вказаному телефону або через форму зворотного зв’язку.