MyProstir > Встановлення жалюзі на мансардні вікна в Україні

Встановлення жалюзі на мансардні вікна в Україні

Якщо у вас виникло бажання контролювати кількість і напрямок світла на мансардному поверсі, оптимальним рішенням буде встановити жалюзі на мансардні вікна. Жалюзі мансардних вікон дозволяють регулювати рівень затемнення приміщення в залежності від погодних умов і часу доби. Встановлення жалюзі на мансардні вікна особливо актуальне для приміщень з підвищеним рівнем вологості, оскільки вони виготовляються з вологостійких матеріалів. Також монтаж жалюзі на мансардні вікна допомагає вирішити питання з провітрюванням маленьких і задушливих приміщень: жалюзі пропускають значно більше повітря, ніж щільні штори з тканини.

Жалюзі на мансардні вікна Velux

Жалюзі на мансардні вікна VELUX представлені в різноманітних колірних рішеннях, що дозволяє підібрати варіант для будь-якого інтер’єру. Жалюзі мансардних вікон ВЕЛЮКС виготовлені з якісного матеріалу: алюміній з водостійким покриттям, тому їх можна використовувати в приміщеннях з навіть дуже високим рівнем вологості, наприклад, у ванних кімнатах. Наші жалюзі мають зручну ручку-планку для управління їх положенням, а напрямні забезпечують плавність при використанні.

Професійний монтаж жалюзі на мансардні вікна

Безумовно, жалюзі можливо встановити самостійно, дотримуючись інструкції. Однак сертифікований монтаж жалюзі на мансардні вікна заощадить ваш час і допоможе вирішити питання з вибором найбільш оптимального рішення. Професійне встановлення жалюзі на мансардні вікна забезпечує точне дотримання всіх технічних нюансів встановлення, що впливає на правильність експлуатації і термін служби жалюзі.

Партнери VELUX по монтажу жалюзі на мансардні вікна в Україні

Як відбувається монтаж жалюзі на мансардні вікна

Основні етапи монтажу жалюзі на мансардне вікно:

  • попередня безкоштовна консультація;
  • виїзд до вас фахівця, проведення замірів та професійні рекомендації по вибору жалюзі;
  • безпосередньо встановлення жалюзі на ваші мансардні вікна.

Відео установки жалюзі плісе на мансардні вікна VELUX

Відео основних етапів монтажу жалюзі плісе на мансардні вікна VELUX

  • Монтаж і кріплення системи жалюзі плісе і напрямних на мансардне вікно VELUX

Вартість встановлення жалюзі на мансардні вікна в Україні

Ціна на монтаж жалюзі на мансардні вікна формується індивідуально і залежить від ряду факторів. Остаточна вартість встановлення жалюзі на мансардні вікна в Україні розраховується після оцінки обсягу робіт, необхідних для монтажу, і проведення індивідуальних вимірів.

Замовити монтаж жалюзі на мансардні вікна в Україні

Замовити монтаж жалюзі на мансардні вікна в Україні можна у сертифікованих фахівців, представлених на сторінці нашого сайту, скориставшись формою зворотного зв’язку або контактними телефонними номерами.