MyProstir > Обслуговування мансардних вікон в Україні

Обслуговування мансардних вікон в Україні

Ви встановили мансардні вікна, і ваш мансардний поверх наповнився світлом і затишком. Для того щоб мансардні вікна були вам у пригоді багато років, за ними необхідно регулярно і правильно доглядати.

Обслуговування мансардних вікон полягає в догляді за склом, контролі утворення конденсату, очищення окладу навколо вікна від листя та іншого сміття, огляді цілісності покриття рам, перевірці функціональності замків, фурнітури та ущільнювача, догляді за фільтрами. На дахах будинків з невеликим кутом нахилу важливо регулярно прибирати сніг, оскільки його велика кількість може пошкодити скло і рами.

Сервісне обслуговування мансардних вікон гарантує довголіття і збереження ваших вікон, забезпечує правильний професійний догляд за мансардними вікнами. Сервіс мансардних вікон дозволяє виявити нюанси, які самостійно помітити й усунути буває непросто.

Обслуговування мансардних вікон Velux

Наші високоякісні вікна розраховані на багаторічну експлуатацію, але для цього необхідно забезпечити належне обслуговування мансардних вікон VELUX. Ви можете доглядати за вашими вікнами самостійно, однак набагато зручніше і надійніше вибрати сервісне обслуговування мансардних вікон VELUX — це дозволить заощадити час і забезпечити максимально якісний догляд за вікнами.

Сертифіковане обслуговування мансардних вікон

На нашому сайті представлені компанії, які надають послуги сертифікованого обслуговування мансардних вікон. Фахівці компаній здійснюють професійний сервіс мансардних вікон: виїжджають до вас додому і ретельно оглядають вікна.

Партнери VELUX по обслуговуванню мансардних вікон в Україні

В процесі сервісного обслуговування фахівець:

  • усуне перекоси стулок, які можуть виникнути через погодні впливи; механічні несправності фурнітури;
  • вирішить питання з неправильно прилеглим утеплювачем, зазорами;
  • перевірить герметизацію стиків;
  • огляне покриття рами щодо наявності тріщин, сколів, лущення і здуття;
  • перевірить стан шарнірів і обробить їх мастилом;
  • проконтролює стан фільтра (а в разі необхідності замінить його);
  • очистить жолоби покрівлі з метою забезпечення можливості безперешкодного стікання води.

Проводити професійний огляд вікон рекомендується раз на 6 місяців. Це дозволяє забезпечити якісний і правильний догляд за мансардними вікнами, підтримувати їх довговічність та функціональність.

Вартість обслуговування мансардних вікон в Україні

Ціна на обслуговування мансардних вікон залежить від поточного стану конструкції і загального обсягу робіт. Вартість обслуговування мансардних вікон в Україні розраховується індивідуально, і ви можете дізнатися її за телефонами компаній, представлених на нашому сайті, або скориставшись формою зворотного зв’язку.

Обслуговування мансардних вікон в Україні

Замовити обслуговування мансардних вікон в Україні можна на сторінці нашого сайту. Тут ви знайдете список сертифікованих сервісних центрів Velux, фахівці яких вас проконсультують, запропонують широкий спектр послуг з обслуговування мансардних вікон і нададуть гарантію на всі види робіт.