MyProstir > Встановлення штор на мансардні вікна в Україні

Монтаж штор на мансардні вікна в Україні

Мансардні вікна дозволяють перетворити темне горище на затишне функціональне приміщення, наповнене світлом. Однак в літні дні, коли сонячне світло занадто яскраве, або вночі, коли зоряне небо заважає заснути, виникає бажання встановити штори на мансардні вікна. Штори мансардних вікон бувають декількох типів — це можуть бути рулонні штори, римські штори або штори плісе. Встановлення штор на мансардні вікна дозволяє вирішити різні завдання: вони можуть розсіювати і пом’якшувати світло, створювати повне або часткове затемнення, забезпечувати відсутність відблисків. Крім того, монтаж штор на мансардні вікна дарує відчуття приватності та захищає від небажаних сторонніх поглядів, завдяки чому ваша мансарда стає ще затишнішою.

Професійне встановлення штор на мансардні вікна

Зазвичай до штор для мансардних вікон додається інструкція для самостійного їх встановлення. Однак сертифікований монтаж штор на мансардні вікна дозволить заощадити час і забезпечить на 100% технологічно правильне встановлення. Професійне встановлення штор на мансардні вікна — це гарантія їх правильної функціональності й довгострокової експлуатації.

Партнери VELUX по монтажу штор на мансардні вікна в Україні

Як відбувається правильний монтаж штор на мансардні вікна

Основні етапи встановлення штор на мансардні вікна такі:

  • попередня консультація по телефону;
  • виїзд до вас фахівця для більш детальної консультації;
  • безпосередньо встановлення штор на вікна.

Відео установки штор плісе на мансардні вікна VELUX

Відео основних етапів монтажу штор плісе на мансардні вікна VELUX

  • Монтаж і кріплення системи штор плісе і напрямних на мансардне вікно VELUX

Вартість встановлення штор на мансардні вікна в Україні

Ціна на монтаж штор на мансардні вікна в кожному випадку розраховується індивідуально. На вартість встановлення штор на мансардні вікна в Україні впливає тип обраної штори і обсяг необхідних для її встановлення робіт.

Штори на мансардні вікна VELUX

Зручні, стильні та практичні штори на мансардні вікна VELUX представлені в безлічі функціональних варіантів: рулонні та римські, штори плісе і штори «дуо» (денний і нічний режим затемнення), з ручним і дистанційним управлінням, а також штори на сонячних батареях. Різноманітність забарвлень і малюнків, в яких виконані штори мансардних вікон ВЕЛЮКС, дозволить втілити будь-які дизайнерські фантазії і додатково прикрасити мансардне приміщення.

Рулонні штори на мансардні вікна

Рулонні штори на мансардні вікна

Рулонні штори на мансардні вікна це спеціально розроблені виробниками системи з великим вибором кольорів та кольорів.

Рулонні штори на вікна VELUX – це оптимальний захист від яскравого світла та сторонніх очей з ручним або дистанційним керуванням.

Про рулонні штори на мансардні вікна детальніше

Римські штори на мансардні вікна

Римські штори на мансардні вікна

Римські штори на мансардні вікна - це системи розсіювання світла від виробника.

Римські штори на вікна VELUX це 20 варіантів кольорів з різним ступенем пропускання світла, фіксацією штори в будь-якому положенні та системою швидкої установки Pick&Click!

Про римські штори на мансардні вікна детальніше

Штори пліссе на мансардні вікна

Штори пліссе на мансардні вікна

Штори пліссе на мансардні вікна це стильні та ефективні системи для регулювання та розсіювання світла у приміщенні.

Затемняючі штори пліссе на вікна VELUX пропонуються в 24 колірних варіантах з ручним та дистанційним керуванням з можливістю вільного переміщення та фіксації у будь-якому положенні по напрямних.

Про штори пліссе на мансардні вікна детальніше

Штори на трикутні вікна

Штори на трикутні вікна

Трикутні вікна в сучасних будинках та дизайні в основному зустрічаються в котеджах та приватних будинках, а іноді й у мансардних квартирах.

Як правило, штори на трикутні вікна фіксуються на карнизах статично, без провисання або використовувати провисання тканини в декоративних цілях.

Про штори на трикутні вікна детальніше

Штори на скошені / косі вікна

Штори на скошені / косі вікна

Скошені вікна часто зустрічаються на мансардних поверхах в котеджах, квартирах і сучасних офісах.

В основному штори на скошені вікна встановлюють на профільний карниз із фіксаторами або з липучками. Як і у випадку зі шторами на трикутних вікнах, зрушувати та розсувати такі штори не рекомендується.

Про штори на скошені вікна детальніше

Монтаж штор на мансардні вікна в Україні

Замовити монтаж штор на мансардні вікна в Україні можна, звернувшись в один з сервісних центрів з переліку на нашому сайті. Для цього виберіть сервісний центр і зателефонуйте за вказаним контактним телефоном або скористайтеся формою зворотного зв’язку.