Головна / Встановлення штор на мансардні вікна в Україні

Монтаж штор на мансардні вікна в Україні

Мансардні вікна дозволяють перетворити темне горище на затишне функціональне приміщення, наповнене світлом. Однак в літні дні, коли сонячне світло занадто яскраве, або вночі, коли зоряне небо заважає заснути, виникає бажання встановити штори на мансардні вікна. Штори мансардних вікон бувають декількох типів — це можуть бути рулонні штори, римські штори або штори плісе. Встановлення штор на мансардні вікна дозволяє вирішити різні завдання: вони можуть розсіювати і пом’якшувати світло, створювати повне або часткове затемнення, забезпечувати відсутність відблисків. Крім того, монтаж штор на мансардні вікна дарує відчуття приватності та захищає від небажаних сторонніх поглядів, завдяки чому ваша мансарда стає ще затишнішою.

Штори на мансардні вікна VELUX

Зручні, стильні та практичні штори на мансардні вікна VELUX представлені в безлічі функціональних варіантів: рулонні та римські, штори плісе і штори «дуо» (денний і нічний режим затемнення), з ручним і дистанційним управлінням, а також штори на сонячних батареях. Різноманітність забарвлень і малюнків, в яких виконані штори мансардних вікон ВЕЛЮКС, дозволить втілити будь-які дизайнерські фантазії і додатково прикрасити мансардне приміщення.

Професійне встановлення штор на мансардні вікна

Зазвичай до штор для мансардних вікон додається інструкція для самостійного їх встановлення. Однак сертифікований монтаж штор на мансардні вікна дозволить заощадити час і забезпечить на 100% технологічно правильне встановлення. Професійне встановлення штор на мансардні вікна — це гарантія їх правильної функціональності й довгострокової експлуатації.

Партнери VELUX по монтажу штор на мансардні вікна в Україні

Як відбувається правильний монтаж штор на мансардні вікна

Основні етапи встановлення штор на мансардні вікна такі:

  • попередня консультація по телефону;
  • виїзд до вас фахівця для більш детальної консультації;
  • безпосередньо встановлення штор на вікна.

Відео установки штор плісе на мансардні вікна VELUX

Відео основних етапів монтажу штор плісе на мансардні вікна VELUX

  • Монтаж і кріплення системи штор плісе і напрямних на мансардне вікно VELUX

Вартість встановлення штор на мансардні вікна в Україні

Ціна на монтаж штор на мансардні вікна в кожному випадку розраховується індивідуально. На вартість встановлення штор на мансардні вікна в Україні впливає тип обраної штори і обсяг необхідних для її встановлення робіт.

Монтаж штор на мансардні вікна в Україні

Замовити монтаж штор на мансардні вікна в Україні можна, звернувшись в один з сервісних центрів з переліку на нашому сайті. Для цього виберіть сервісний центр і зателефонуйте за вказаним контактним телефоном або скористайтеся формою зворотного зв’язку.