MyProstir > Встановлення штор на мансардні вікна в Україні > Штори на мансардні скошені вікна

Штори на мансардні скошені вікна

Професійний монтаж штор на мансардні скошені вікна

Сертифіковані монтажники VELUX в Україні проконсультують та допоможуть визначитися з вибором індивідуального рішення з урахуванням ваших цілей, а також виконають професійний монтаж штор на мансардні скошені вікна .

Сертифіковані компанії з монтажу штор на мансардні скошені вікна в Україні

Ціни на монтаж штор на мансардні скошені вікна в Україні

Вартість встановлення штор на мансардні скошені вікна в Україні розраховується індивідуально, оскільки залежить від складності та обсягу робіт у кожному конкретному випадку.

Щоб дізнатися вартість та замовити професійний монтаж штор на мансардні скошені вікна в Україні, виберіть найближчий до вашого населеного пункту регіон на карті.

Виберіть найближчу до вашого населеного пункту область на сайті

Оберіть область на мапі

Штори на мансардні скошені вікна

Штори на мансардні скошені вікна є складним та унікальним варіантом, призначеним для оформлення незвичайних віконних отворів. При їхньому грамотному виборі, вони стануть красивим елементом декору.

Що являють собою

Оскільки мансардне приміщення розташовується під дахом, воно характеризується скошеними стелями та вікнами незвичайної форми. До них буває складно підібрати штори, тому що необхідно враховувати масу особливостей: нахил вікон, положення стін, розміри. Тому штори на косі мансардні вікна відрізняються нестандартними розмірами та формами.

Де і для яких цілей застосовуються

Замовити монтаж штор на скошене мансардне вікно можна тільки в приміщенні під стелею. Оскільки кімната під дахом отримує 1/3 більше світла, її необхідно притінити. Саме для цього використовуються мансардні штори.

Основні переваги VELUX

До переваг бренду VELUX належить:

  • максимальний захист від спеки;
  • широкий асортимент;
  • можливість фіксації у будь-якому положенні;
  • Великий вибір колірних рішень.

Штори цього бренду створять максимальний затишок та комфорт у приміщенні. Вони відрізняються функціональністю, практичністю, стійкістю до негативних факторів. Радує споживачів та доступна ціна на штори для скошених мансардних вікон .

Компанія VELUX пропонує великий вибір штори на мансардні вікна зі скошеними стелями : рулонні, римські, затемняючі світло. Вони відрізняються за колірною гамою, матеріалами виготовлення, дизайнами. Завдяки такому асортименту, навіть найвибагливіший покупець легко підбере для себе оптимальний варіант.

Різновиди штор

Для оформлення віконних прорізів на мансарді підходять такі види штор:

  • Жалюзі. Добре пропускають сонячне світло, а за потреби повністю перекривають його. Можуть бути горизонтальними, вертикальними. Випускаються у різних колірних рішеннях;
  • Римські. Відрізняються компактними розмірами та лаконічністю. Виготовляються із різних матеріалів (щільних, напівпрозорих). Можуть бути однотонними або різними принтами;
  • Рулонні. Економлять вільний простір у приміщенні. Легко і просто кріпляться до віконної рами, що дозволяють регулювати рівень освітлення в кімнаті. Для зручності експлуатації, їх можна забезпечити електроприводом. Тоді вони будуть відкриватися та закриватися за допомогою пульта управління;
  • Блекаут. Потім приміщення від світла на 90%. Підходять для тих, хто любить відпочити вдень.
  • Штори-плісе. Закріплюються у спеціальному профілі. Керуються за допомогою шнурів. З їх допомогою легко регулюється рівень освітленості

Професійний монтаж VELUX В Україні

Установка штор на косі мансардні вікна повинна здійснюватися досвідченими фахівцями, які знають всі особливості та нюанси робочого процесу. Це стане гарантією того, що встановлені штори на скошені мансардні вікна прослужать власникам тривалий час, не втрачаючи своїх початкових якостей.