MyProstir > Встановлення автоматики на мансардні вікна в Україні

Монтаж автоматики на мансардні вікна в Україні

Встановлення автоматики для мансардних вікон — можливість зробити ваші вікна ще більш зручними і практичними!

При облаштуванні мансарди може виникнути ситуація, коли мансардні вікна розташовані занадто високо або незручно. Вирішити проблему з доступом до вікна, встановленого у важкодоступному місці, допомагає автоматика для мансардних вікон. Автоматика мансардних вікон дозволяє управляти вікном і віконними аксесуарами за допомогою кнопкового або сенсорного пульта. Крім того, встановлення автоматики для мансардних вікон передбачає обладнання вікна такими надзвичайно зручними функціями, як автоматичне закривання вікна у разі дощу і сильних поривів вітру, а також автоматичне відкривання у разі появи диму в приміщенні. Монтаж автоматики для мансардних вікон з використанням сенсорного пульта — це додаткова можливість автоматизувати безліч елементів управління вікном.

Автоматика для мансардних вікон Velux

Автоматика для мансардних вікон VELUX представлена комплектом модернізації Velux Optima AMC 100. Система складається з мотора, датчика дощу, кнопкового пульта дистанційного керування і елементів для встановлення. Також автоматика для мансардних вікон ВЕЛЮКС дозволяє використовувати сенсорний пульт управління, до якого можна підключати до 300 елементів управління (вікна, штори, ролети, системи вентиляції вікон тощо). Крім цього, за допомогою сенсорного пульта у вас є можливість програмувати всю систему на певні автоматичні дії і активувати ряд програм.

Професійне встановлення автоматики для мансардних вікон

Якщо ви вирішили автоматизувати свої вікна, має сенс замовити сертифікований монтаж автоматики для мансардних вікон. Професійне встановлення автоматики для мансардних вікон гарантує правильну і якісну модернізацію ваших вікон досвідченими фахівцями, що забезпечить довговічність і надійність функціональності автоматики.

Партнери VELUX по монтажу автоматики для мансардних вікон в Україні

Як відбувається правильний монтаж автоматики для мансардних вікон

На першому етапі фахівці допоможуть визначитися з найбільш оптимальним вибором автоматики для ваших вікон. Після цього майстер приїде до вас і проведе необхідні роботи по встановленню обраної вами автоматики, перевірить її роботу і відповість на всі запитання щодо користування, які можуть у вас виникнути.

Вартість встановлення автоматики для мансардних вікон в Україні

Залежно від виду обраної вами автоматики формується ціна на монтаж автоматики для мансардних вікон. На вартість встановлення автоматики для мансардних вікон в Україні впливає обсяг роботи, необхідний у вашому конкретному випадку.

Монтаж автоматики для мансардних вікон в Україні

Замовити монтаж автоматики для мансардних вікон в Україні ви можете у фахівців сервісних центрів, представлених на нашому сайті. Це можна зробити по телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку.