MyProstir > Монтаж вікон в плоский дах в Україні

Монтаж вікон в плоский дах в Україні

Встановлення вікон в плоский дах — безліч додаткових можливостей

Наповнити приміщення сонячним світлом і теплом можливо, використовуючи вікна для плоскої покрівлі. Сучасні вікна в плоский дах представлені різноманіттям видів з різними функціональними можливостями. Вони бувають різних форм і конструкцій, глухими і такими, що відкриваються частково для провітрювання і димовидалення або повністю для доступу на дах. Крім цього, зенітні вікна можуть бути оснащені автоматикою, завдяки чому ними зручно керувати. Монтаж вікон в плоску покрівлю актуальний не тільки в житлових будинках, але і в офісах, навчальних та культурних закладах, а також в приміщеннях промислового призначення. Встановлення вікон в плоску покрівлю забезпечує істотну економію на освітленні й обігріві, сприяє створенню здорового мікроклімату, оскільки дозволяє наповнити приміщення денним світлом і свіжим повітрям.

Вікна VELUX для плоского даху

Вікна VELUX для плоского даху представлені кількома моделями: глухі зенітні вікна, VELUX INTEGRA® CVP з дистанційним управлінням, модель вікна для виходу на дах і вікна з функцією димовидалення. Вікна ВЕЛЮКС для плоскої покрівлі мають високий коефіцієнт тепло- і гідроізоляції, а також поглинання шуму. Наші зенітні вікна можуть бути додатково оснащені пультом дистанційного керування, датчиком дощу і функцією аварійного димовидалення. Для спекотних літніх місяців передбачено встановлення штор плісе з внутрішньої сторони вікна.

Професійне встановлення вікон в плоский дах

Якщо ви хочете, щоб вікна прослужили вам багато років, має сенс проводити сертифікований монтаж вікон в плоску покрівлю. Професійне встановлення вікон в плоский дах дозволяє забезпечити виконання робіт по монтажу на вищому рівні з дотриманням усіх правил і вимог.

Партнери VELUX по монтажу вікон в плоский дах в Україні

Як відбувається монтаж вікон в плоский дах

Основні етапи монтажу:

  • планування розташування зенітних вікон і їх кількості;
  • підготовка отвору для встановлення вікна;
  • встановлення несучих конструкцій вікна для плоского даху;
  • монтаж рами вікна;
  • встановлення купола;
  • гідро- і теплоізоляція місць примикання вікна до покрівлі;
  • монтаж додаткових механізмів, якщо це передбачено для обраної моделі.

Відео установки мансардних вікон VELUX в плоский дах

Відео основних етапів монтажу мансардних вікон VELUX в плоский дах

  • Установка мансардного вікна в підготовлений отвір плоского даху
  • Зовнішня герметизація, обробка і кріплення вікна в дах
  • Монтаж віконної рами

Вартість монтажу вікон в плоский дах в Україні

Вартість встановлення вікон в плоский дах в Україні залежить від ряду факторів і формується індивідуально. Ціни на монтаж вікон VELUX в плоский дах відрізняються в залежності від обраних моделей вікон, їх кількості, особливостей покрівлі і покрівельного матеріалу.

Замовити монтаж вікон в плоский дах в Україні

Здійснити монтаж вікон VELUX в плоский дах в Україні вам допоможуть фахівці сервісних центрів, представлених на сторінках нашого сайту. Ви можете зв’язатися з ними по вказаному телефону або за допомогою форми зворотного зв’язку.