MyProstir > Встановлення штор на мансардні вікна в Україні > Римські штори на мансардні вікна

Римські штори на мансардні вікна в Україні

Професійний монтаж римських штор на мансардні вікна

Сертифіковані монтажники VELUX в Україні проконсультують та допоможуть визначитися з вибором індивідуального рішення з урахуванням ваших цілей, а також виконають професійний монтаж римських штор на мансардні вікна .

Сертифіковані компанії з монтажу римських штор на мансардні вікна в Україні

Ціни на монтаж римських штор на мансардні вікна в Україні

Вартість встановлення римських штор на мансардні вікна в Україні розраховується індивідуально, оскільки залежить від складності та обсягу робіт у кожному конкретному випадку.

Щоб дізнатися вартість та замовити професійний монтаж римських штор на мансардні вікна в Україні, виберіть найближчий до вашого населеного пункту регіон на карті.

Виберіть найближчу до вашого населеного пункту область на сайті

Оберіть область на мапі

Римські штори на мансардні вікна

Популярність римських штор зростає швидкими темпами. Це пояснюється їхньою високою якістю, різноманітністю дизайнів, текстур, колірних рішень, практичністю та зручністю у застосуванні.

Якщо мова йде про декорування мансардного вікна, розташованого під кутом, то жодні інші види фіранок не зможуть ефективно запобігти попаданню світла у приміщення. З цим завданням здатні впоратися лише римські штори на мансардні вікна Velux.

Що являють собою

Римська штора на мансардне вікно є щільним полотном матерії, що згортається в рулон за допомогою спеціального механізму. Сама тканина опускається вниз по напрямних (ліску або планкам). Завдяки цьому механізму вона фіксується в будь-якому положенні. Внизу полотна є спеціальна планка-обтяжувач, щоб тканина завжди знаходилася у натягнутому положенні. Механізм управління (ланцюжок або шнурок) розміщуються на вікнах збоку (з будь-якого боку).

Цілі застосування

Римські штори на мансардні вікна встановлюються для того, щоб запобігти попаданню великої кількості денного світла у приміщенні. Адже мансарда знаходиться під дахом, а вікна мають певний нахил. Тому тут завжди світліше, ніж у решті кімнат.

За допомогою римських штор для мансардних вікон Velux можна не тільки приховати приміщення від цікавих очей і затінити його від сонця, але й змінити інтер’єр приміщення. Вони надходять у продаж різних текстур, фактур та колірних рішень, що дозволяє легко підібрати їх під будь-який дизайн кімнати.

Переваги продукції Velux

Замовити монтаж римської штори на мансардні вікна варто тому, що вони мають масу переваг:

  • великим асортиментом;
  • ергономічністю;
  • практичністю та зносостійкістю;
  • доступною вартістю;
  • зручністю монтажу та догляду;
  • стійкістю до негативних факторів.

Римські штори для мансардних вікон ще на етапі виробництва обробляються спеціальними просоченнями, що запобігають вбиранню в тканину пилу, бруду та сторонніх запахів. Вони не мнуться, не линяють при чищенні, не вигоряють під прямим сонячним промінням.

Римські штори Velux виготовляються із екологічно чистих матеріалів. Вони не виділяють токсинів і є гіпоалергенними. Завдяки особливій конструкції, вони забезпечують 100% затемнення кімнати навіть у спекотний полудень. Також вони економлять вільний простір за рахунок компактних розмірів і гармонійно вписуються в будь-яку навколишню обстановку.

Різновиди штор

Римські штори для мансардних вікон, ціна на які доступна кожному, поділяються на:

  • класичні. Є рівними полотнами, які при підйомі утворюють гарні горизонтальні складки;
  • каскадні. Мають складки навіть у повністю розкритому положенні.

На якому варіанті зупинити вибір – вирішує покупець, відштовхуючись від особистих побажань та стилістичного спрямування кімнати.

Професійний монтаж Velux в Україні

Встановлення римських штор для мансардного вікна в Україні має здійснюватись кваліфікованими співробітниками. Це продовжить їх термін експлуатації, і запобіжить виходу з ладу (у разі неправильного монтажу). Виробник дає тривалу гарантію на продукцію, яка встановлена ​​згідно з усіма нормами та стандартами.