MyProstir > Встановлення штор на мансардні вікна в Україні > Штори пліссе для мансардних вікон

Штори пліссе для мансардних вікон в Україні

Професійний монтаж штор пліссе для мансардних вікон

Сертифіковані монтажники VELUX в Україні проконсультують та допоможуть визначитися з вибором індивідуального рішення з урахуванням ваших цілей, а також виконають професійний монтаж штор пліссе для мансардних вікон .

Сертифіковані компанії з монтажу штор пліссе для мансардних вікон в Україні

Ціни на монтаж штор пліссе для мансардних вікон в Україні

Вартість встановлення штор пліссе для мансардних вікон в Україні розраховується індивідуально, оскільки залежить від складності та обсягу робіт у кожному конкретному випадку.

Щоб дізнатися вартість та замовити професійний монтаж штор пліссе для мансардних вікон в Україні, виберіть найближчий до вашого населеного пункту регіон на карті.

Виберіть найближчу до вашого населеного пункту область на сайті

Оберіть область на мапі

Штори пліссе на мансардні вікна

Штори пліссе на мансардні вікна є чудовим варіантом декорування віконних отворів. Завдяки наявності підйомного механізму та складок, зовні вони нагадують жалюзі. Але на відміну від них мають більше переваг.

Штора пліссе на мансардне вікно – це щільна тканина у складку, прикріплена на двох профілях. Полотно рухається вгору по горизонталі спеціальною ручкою або ланцюжком. Їх особливістю є те, що вони ідеально підходять для похилих вікон, які розташовані під кутом 60 або 90 градусів.

Цілі застосування

Використовуються штори для мансардних вікон, ціна на які цілком лояльна, для облаштування мансард. На відміну від звичайних виробів, вони мають товстий бічний шнур. Це попереджає провисання полотна на надто похилих вікнах.

Переваги продукції Velux

Штори пліссе на мансардні вікна Velux мають такі переваги:

  • компактними розмірами. Вони не захаращують вільний простір біля вікна, і звільняють підвіконня;
  • широким спектром застосування. Підходять для декорування нестандартних віконних прорізів будь-яких форм;
  • універсальністю та зносостійкістю.

Види штор

Штори плісе для мансардних вікон з дизайну бувають:

  • однотонними тканинними. Для їхнього пошиття використовується гофрований матеріал, просочений спеціальним складом. Тому тканина не вбирає пил та запахи, і легко піддається очищенню. Також просочення матеріал сприяє тому, що штора не вигоряє під прямим сонячним промінням. Однотонні тканинні вироби підходять для класичних інтер’єрів;
  • день ніч. Характеризується використанням прозорих і непрозорих смуг, що чергуються. Допомагають регулювати рівень освітлення у приміщенні;
  • з принтами, фотодруком. Цікавий варіант урізноманітнити інтер’єр нейтральної кімнати. Вони внесуть до неї яскраві нотки.
  • Також штори пліссе можуть бути:
  • з бічними напрямними. Спеціально було розроблено для мансардних вікон. Наявність бічних металевих напрямних дозволяє щільно фіксувати полотно на рамі, щоб не провисало. Такі вироби добре захищають приміщення від рясного світла;
  • вільно звисають. Вони використовуються на стандартних вертикальних віконних отворах. Можуть кріпитися до стелі, стіни, віконної рами;
  • для нестандартних вікон. На мансарді вікна часто бувають: круглими, арочними, трикутними. Вирішити проблему декорування такого віконного отвору можуть тільки штори для мансардних вікон Velux.

Професійний монтаж Velux в Україні

Вирішивши замовити монтаж штор пліссе на мансардні вікна, необхідно визначитися з їх матеріалами виготовлення, кольором, текстурою. Для тих, хто утруднюється з вибором, досвідчені менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант, виходячи з особистих побажань клієнтів, їхніх фінансових можливостей та загального стилю мансарди. Разом із ними необхідно замовити встановлення штор-плісе для мансардного вікна в Україні кваліфікованими фахівцями. Це стане гарантією того, що фіранки прослужать власникам багато років, не втрачаючи своїх первинних якостей та зовнішнього вигляду.