MyProstir > Встановлення штор на мансардні вікна в Україні > Штори для трикутних мансардних вікон в Україні

Професійний монтаж штор для трикутних мансардних вікон

Сертифіковані монтажники VELUX в Україні проконсультують та допоможуть визначитися з вибором індивідуального рішення з урахуванням ваших цілей, а також виконають професійний монтаж штор для трикутних мансардних вікон .

Сертифіковані компанії з монтажу штор для трикутних мансардних вікон в Україні

Ціни на монтаж штор для трикутних мансардних вікон в Україні

Вартість встановлення штор для трикутних мансардних вікон в Україні розраховується індивідуально, оскільки залежить від складності та обсягу робіт у кожному конкретному випадку.

Щоб дізнатися вартість та замовити професійний монтаж штор для трикутних мансардних вікон в Україні, виберіть найближчий до вашого населеного пункту регіон на карті.

Виберіть найближчу до вашого населеного пункту область на сайті

Оберіть область на мапі

Штори для трикутних мансардних вікон

Мансардні вікна відрізняються нетиповою конструкцією. Вони встановлюються під кутом у приміщенні зі скошеною стелею. Тому до них важко вибрати штори. Тут варто враховувати безліч нюансів: світлопропускні можливості фіранок, матеріал пошиття, дизайн, спосіб кріплення до стелі або віконного отвору.

Так як мансарди найчастіше мають трикутну форму, то й вікна в них виготовляються у вигляді трикутника. Але як їх красиво прикрасити текстилем, щоб підкреслити переваги приміщення, і приховати його недоліки.

Для чого використовуються

Класичні штори на мансардні вікна трикутні можна повісити на карнизи. Вони, у свою чергу, кріпляться на бічних скосах. Штори будуть красиво спадати вниз хвилями.

Вибираючи штори для мансардних кутових вікон важливо враховувати їхню практичність і функціональність, а потім естетичність. Оскільки основне призначення фіранки на мансарді – запобігти потраплянню прямих сонячних променів.

Штори для мансардних трикутних вікон використовуються для того, щоб затемнити приміщення в денний час, та приховати кімнату від цікавих поглядів уночі. Також вони потрібні для декорування мансарди. Так як вікна без декору додадуть їй неохайний і незавершений зовнішній вигляд.

Основні переваги Velux

Розглядаючи переваги продукції Velux, варто виділити:

 • висока якість;
 • функціональність;
 • практичність та стійкість до негативних факторів;
 • безпека;
 • зручність експлуатації;
 • великий модельний ряд;
 • доступну вартість.

Бренд Velux надає найлояльніші ціни на штори для мансардних трикутних вікон. А в каталозі товарів споживачі оберуть оптимальний для них варіант декорування віконних прорізів нестандартних форм та розмірів, залежно від своїх вимог та особливостей приміщення.

Різновиди штор

Штори для трикутних мансардних вікон можуть бути:

 • класичними. Складаються з тюлі та портьєри. Кріпляться на карниз.
 • римськими. Встановлюються таким чином, щоб вони перекривали верхню частину трикутника. Навіть при згортанні полотна в рулон, верхня частина вікна залишатиметься закритою. Таким чином, добре регулюється освітленість приміщення;
 • жалюзі. Як штори на трикутні мансардні вікна у продажу є спеціальні горизонтальні моделі. Їх прийнято замовляти в індивідуальному порядку, виходячи з особливостей віконного отвору. Також для таких вікон підійдуть вертикальні жалюзі. Щоб зробити інтер’єр приміщення більш стильним та оригінальним, варто звернути увагу на моделі з принтами та фотодруком;
 • штори пліссе. Відрізняються додатковим світловідбивним шаром, що відіграє важливу роль, якщо вікна мансарди розташовані із сонячного боку;
 • рулонними. Економлять простір, характеризуються великим вибором текстур та колірних рішень.

Професійний монтаж Velux в Україні

Якщо вас цікавить установка штор на мансардні вікна в Україні, знайдіть хорошу компанію, що надає цю послугу. Її можна пошукати на просторах інтернету, дізнатися у знайомих, які нещодавно оновлювали інтер’єр будинку.

Якщо замовити монтаж штори на трикутні мансардні вікна у справжніх професіоналів, вони зроблять все оперативно, якісно і недорого. Якісна установка римських і рулонних штор продовжить їх термін експлуатації, і завдасть маси задоволення власникам при їх експлуатації.