MyProstir > Мансарда > Корисна інформація > Штори для різних потреб
Штори для різних потреб

Штори для різних потреб

Штори для різних потреб

Якщо у вас є мансардне вікно, ви знаєте, наскільки важливу роль відіграють аксесуари до них. Ідеально підходять для керування світлом. Завдяки різноманітним стилям, штори ВЕЛЮКС контролюють світло та тепло в кімнаті, забезпечуючи комфортну та постійну температуру та середовище протягом усього року. Звичайні штори не встановлюються на мансардні вікна через нахил даху. Це означає, що вам потрібні оригінальні штори. Наші штори витончені та стильні – і були розроблені з урахуванням функціональності.

Штори для різних потреб

Усі оригінальні штори VELUX монтуються на відкривну частину вікна в уже  з виробництва підготовлені кріплення. Вони мають карниз і дві бічні напрвляючі, які кріпляться за допомогою гвинтів. Тканина щільно заправляється у бічні направляючі. Таким чином, штори не будуть звисати з похиленого мансардного вікна або вікна з пласким дахом. Карниз та направляючі мають тонкий та стильний дизайн, створюючи безшовний вигляд. Існують штори VELUX як з ручним, так і з дистанційним управлінням, тож ви можете вибрати найкращий варіант для свого дому. Штори з дистанційним управлінням та електроприводом точно актуальні, якщо у вас мансардні вікна розташовані досить високо.

Тут ми надамо вам короткий опис різних типів штор VELUX

Рулонні штори

Рулонні штори
Рулонні штори розсіюють денне світло. Тобто кімната залишається з денним освітленням, тільки частково приглушеним. Ці штори користуються пулярністю завдяки широкому асортименту кольорів та універсальності в застосуванні.

Затемнюючі штори

Затемнюючі штори — ідеальне рішення, якщо ви хочете мати повне затемнення. Зовнішня поверхня тканини має світловідбивне напилення, яке перешкоджає проникненню світла в кімнату. Ці штори підходять для спалень і дитячих кімнат. Вони можуть створити темне середовище, яке сприяє гарному нічному сну. Також ідеально підходять для розважальних кімнат і офісів.

Штори-плісе

Штори-плісе
Для вікон VELUX доступні два види штори-плісе. До них відносяться  подвійні штори-плісе, що затемнюють приміщення, і одинарні штори-плісе, що розсіюють світло. Штори-плісе мають складки або стільникову структуру, яка допомагає блокувати світло та підтримувати комфортний клімат у приміщенні. Подвійні штори-плісе створюють повітряну кишеню, яка працює як ізоляційний шар. Це означає, що вони можуть допомогти вам заощадити гроші на рахунках за енергоносії. Вони працюють так само, як затемнюючі штори, блокуючи більшу частину світла, яке проникає в кімнату.Одинарні штори-плісе для вікон VELUX виготовлені з одного шару тканини, що сприяє розсіюванню світла, але при цьому дозволяє йому проникати всередину кімнати.
Також нагадуємо, що для поціновувачів сучасних технологій VELUX має електричні штори, якими можна керувати за допомогою дистанційного керування. Якщо потрібне ще й автономне живлення – можемо запропонувати штори, які працюють на сонячних батареях. Це не вимагає прокладання проводів та підключення електрики. Акумуляторна батарея дозволяє користуватись шторами вдень і вночі. Повний заряд батареї дозволяє зробити 600 відкривань/закривань штори.

Штори VELUX – це не тільки прикраса вікна, а й предмет забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні. Крім того на наші аксесуари діє гарантія – 1 рік.

ПІДПИШІТЬСЯ

Будьте в курсі нових ідей акцій та проектів. Ми відправляємо Вам тільки корисні матеріали.


Підписатися на наш Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *